Kritika
A koszlott, szürke Budapestre visszajönni orvosnak nem egy leányálom
A Felkészülés meghatározatlan ideig tartó együttlétre nem az a lila ködös nyöszörgés, aminek tűnik, hanem egy rejtélyes, sőt, izgalmas érzelmi thriller. Ez Magyarország nevezése az Oscarra.
A karácsonyi romantikus film, ami a közhelyei miatt működik
Kristen Stewart kedvetlen, a sztori egy kabarétréfa, de még így is beválhat ünnepi szórakozásként a Karácsonyi meglepi.
Orosz egyetemi kutatók kritizálják az orosz vakcinát
Nyílt levelük szerint a vakcinaverseny Oroszország politikai céljainak túszává tette az oltás fejlesztőit.
Hollywoodban már száz éve is súlyos figurák kavartak
David Fincher új filmje, a Mank arról szól, hogyan állt össze a világ legnagyszerűbb filmje egy elviselhetetlen fráter fejében. Az, hogy Netflixen jött ki, egy váltás előszele is.
Shawn Mendes, a két lábon járó inspirációs idézetgyűjtemény
A Netflix új dokumentumfilmje azt ígéri, hogy betekintést nyújt a gigasztár életébe, de vagy rosszul csinálja, vagy a gigasztár élete kong az ürességtől.
Ha ez az amerikai mélyszegénység, akkor azért nem olyan vészes
Amy Adams Oscar-esélyesnek kikiáltott új filmje, a Vidéki ballada az amerikai álomról egy olyan könyvből készült, ami elvileg megmagyarázza, hogy lett elnök Trump. Olyan is lett, mint egy társadalmi...
Remélem, soha nem készül ilyen film Magyarországról
Az Isten hozott Csecsenföldön megmutatja, milyen az, ha egy országban a végletekig feszítik LMBTQ-gyűlöletet, és azt is, hogyan lehet ezzel szembeszállni.
Az új Való Világ egy végtelen céges buli, tele idegesítő munkatársakkal
A trashreality egyre kevésbé trash és egyre kevésbé reality, de még mindig megfelel annak a kritériumnak, hogy üvöltve kommunikáljunk miatta a tévével.
Ilyen erőszakosan sosem ugrottak még egymás torkának a görög istenek
A Castlevania mögött álló animációs stúdió új sorozata, a Blood of Zeus majdnem elhasal a béna sztorin és az egydimenziós karaktereken, de annyira jól néz ki, hogy önmagában emiatt érdemes megnézni.
Vénségére megszépül Schobert Norbi
A woke Friderikusz 2020 legkellemesebb tévés pillanata. Kritika az Életünk története című műsorról, amiben Rubint Rékát és Schobert Norbit 70 és 90 évesre sminkelik.